Menu
NLMenu
EN

Zoeken

Zoeken

Programma 50e ABN AMRO Open 2023

Het wedstrijdschema van het ABN AMRO Open is afhankelijk van de loting die in het weekend voorafgaand aan het toernooi plaats vindt. Het definitieve schema is altijd uiterlijk een dag vantevoren rond 18.00 uur te vinden op deze pagina. Als indicatie het schema dat wij verwachten, maar dat altijd kan wijzigen. Shops & Bites en Sportsplaza zijn geopend van maandag tot en met zondag.

 

Zaterdag 11 februari

Kwalificatietoernooi (Rotterdam Ahoy geopend van 10.00 uur tot einde wedstrijden)

Court 1

11.00 uur            Kwalificatie Single

Gevolgd door    Kwalificatie Single

Gevolgd door    Kwalificatie Single

Gevolgd door    Kwalificatie Single

Gevolgd door    Kwalificatie Doubles

Court 2

11.00 uur            Kwalificatie Single

Gevolgd door    Kwalificatie Single

Gevolgd door    Kwalificatie Single

Gevolgd door    Kwalificatie Single

Gevolgd door    Kwalificatie Doubles


Zondag 12 februari

Kwalificatietoernooi (Rotterdam Ahoy geopend van 10.00 uur tot einde wedstrijden)

Court 1

11.00 uur            Kwalificatie Single

Gevolgd door    Kwalificatie Single

Gevolgd door    Kwalificatie Doubles

Court 2

11.00 uur            Kwalificatie Single

Gevolgd door    Kwalificatie Single

 

Maandag 13 februari

Eerste ronde wedstrijden

Dagsessie (van 10.00 uur tot 18.00 uur)

Centre Court

11.00 uur            Doubles

13.00 uur            Single

Gevolgd door    Single

Gevolgd door    Doubles

Avondsessie (van 18.00 uur tot einde wedstrijden)

Centre Court

19.30 uur            Single

Gevolgd door    Single

 

Dinsdag 14 februari

Eerste ronde wedstrijden

Dagsessie (van 10.00 uur tot 18.00 uur)

Centre Court

11.00 uur            Single

Gevolgd door    Single

Gevolgd door    Single

Gevolgd door    Doubles

Court 1

11.00 uur            Doubles

Gevolgd door    Single

Gevolgd door    Single

Gevolgd door    Doubles

Gevolgd door    Doubles

Avondsessie (van 18.00 uur tot einde wedstrijden)

Centre Court

19.30 uur            Single

Gevolgd door    Single

 

Woensdag 15 februari

Eerste ronde wedstrijden

Dagsessie (van 10.00 uur tot 18.00 uur)

Centre Court

11.00 uur            Single

Gevolgd door    Single

Gevolgd door    Single

Gevolgd door    Doubles

Court 1

11.00 uur            Single

Gevolgd door    Single

Gevolgd door    Single

Gevolgd door    Doubles

Gevolgd door    Doubles

Avondsessie (van 18.00 uur tot einde wedstrijden)

Centre Court

19.30 uur            Single

Gevolgd door    Single

 

Donderdag 16 februari

Twee ronde wedstrijden + wheelchair wedstrijden

Dagsessie (van 10.00 uur tot 18.00 uur)

Centre Court

11.00 uur            Single

Gevolgd door    Single

Gevolgd door    Single

Gevolgd door    Doubles

Court 1

11.00 uur            Wheelchair Single

Gevolgd door    Wheelchair Single

Gevolgd door    Wheelchair Single

Gevolgd door    Wheelchair Single

Gevolgd door    Wheelchair Doubles

Gevolgd door    Wheelchair Doubles

Avondsessie (van 18.00 uur tot einde wedstrijden)

Centre Court

19.30 uur            Single

Gevolgd door    Single

 

Vrijdag 17 februari

Kwartfinale wedstrijden + kwartfinale wheelchair wedstrijden

Dagsessie (van 10.00 uur tot 18.00 uur)

Centre Court

11.00 uur            Doubles

13.30 uur            Single

15.30 uur            Single

Court 1

11.00 uur            Wheelchair Single

Gevolgd door    Wheelchair Single

Gevolgd door    Wheelchair Single

Gevolgd door    Wheelchair Single

Avondsessie (van 18.00 uur tot einde wedstrijden)

Centre Court

19.30 uur            Single

Gevolgd door    Single

 

Zaterdag 18 februari

Halve finale wedstrijden + halve finale wheelchair wedstrijden

Dagsessie (van 10.00 uur tot 18.00 uur)

Centre Court

13.00 uur            Doubles

15.30 uur            Single

Court 1

12.00 uur            Wheelchair Single

Gevolgd door    Wheelchair Single

Gevolgd door    Wheelchair Doubles

Gevolgd door    Wheelchair Doubles

Avondsessie (van 18.00 uur tot einde wedstrijden)

Centre Court

19.30 uur            Single

Gevolgd door    Doubles

 

Zondag 19 februari

Finale wedstrijden + Finale wheelchair wedstrijden

Dagsessie (van 10.30 uur tot einde wedstrijden)

Tickets zijn geldig voor alle wedstrijden

Centre Court

12.45 uur            Doubles

15.30 uur            Single

Court 1

11.30 uur            Wheelchair Single

14.30 uur            Wheelchair Doubles